2022. aastal ühendasid kaks Šveitsi ärigruppi Komax ja Schleuniger jõud, et luua ülemaailmne liider kaablitöötlusseadmete alal. UpTech Group on varem esindanud Schleunigeri Balti riikides ning kuna Komaxi strateegiaks on jaotusvõrgu korrastamine Euroopas, võtab UpTech Group nüüdsest Komaxi seadmete esinduse Eestis ja Lätis üle seniselt esindajalt Adcontact /Gammeter.

Alates 1. aprillist 2023 esindab UpTech Group nii Komaxit kui ka Schleunigeri Eesti ja Läti turul ning müüb Schleunigeri seadmeid ka Leedus. UpTech Group saab seeläbi võimaluse teha laiema valikuga pakkumisi ja tugevdab oma positsiooni eelkõige täisautomaatsete kaablitöötlusseadmete osas.

Schleunigeri omandamisega Komaxi poolt tahetakse luua turule laiem lähenemine, kus nähakse ühiselt äriloogikat, mille järgi meie regiooni tulevase jaotusega tegeleb UpTech Group.

Adcontact / Gammeter pakub jätkuvalt kaabeldustöötlemise seadmeid, keskendudes poolautomaatsetele lahendustele ja rakendustele kodumasinate, auto- ja elektroonikatööstuse segmentides. Samuti jätkab ettevõte oma tegevust, keskendudes olemasolevale elektromehaaniliste komponentide äriportfellile samades segmentides.

UpTech Groupi kohta

UpTech Group esindab juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid kaablitöötlusseadmete valdkonnas ning omab suurepärast ülevaadet erineva suuruse ja automaatikatasemega tootjate arengust. UpTech Group on spetsialiseerunud tehnilise toe pakkumisele oma klientidele, kes soovivad oma ettevõttes masinate tootmist automatiseerida, et tagada suuremad mahud ja parem kvaliteet.

Lisateabe saamiseks külastage palun lehte www.uptech.ee

Teave Adcontacti kohta

Adcontact / Gammeter on juhtiv ülemaailmne elektromehaaniliste komponentide ja tehniliste lahenduste projekteerija ja turustaja, mis on mõeldud peamiselt kodumasina-, auto- ja elektroonikatööstusele. Adcontact / Gammeter pakub ka eraldiseisvaid poolautomaatseid intelligentseid lahendusi kõikidele kaasaegsetele kaablitöötlusrakendustele.

Adcontact / Gammeter jätkab tegevust Rootsis, Norras, Soomes ja Balti riikides.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.adcontact.se

 

Lisateabe saamiseks võtke ühendust

Kalle Isand, tegevjuht, UpTech Group OÜ

+372 503 3866, kalle@uptech.ee

 

Mårten Hansen, Adcontact AB tegevjuht

+46 708 631721, marten.hansen@adcontact.se