PARTNERID

Schleuniger Schleuniger

Schleuniger on üks juhtivaid juhtmete ja kaablite töötlemise tehnoloogiate pakkujaid maailmas. Ettevõtte lahendused on kasutuses kõikjal, kus vajatakse ülitäpseid ühendusi, kus on oluline kõrge tootlikkus ning tootmisprotsessi analüüsiks ja optimeerimiseks vajalikud jälgitavad andmed on lihtsalt kättesaadavad.

Suurem osa Schleuniger Grupi klientidest on auto- ja masinatööstuse, tööstusautomaatika-, kodutehnika-, multimeedia- ja infotehnoloogiatööstuse ning kommunikatsioonivaldkonna ettevõtted. Lisaks põhitegevusele mängib Schleuniger Group juhtivat rolli ka digitaliseerimise ja tööstusliku asjade interneti arendamises. Lai tootespekter, toodetavate seadmete kõrge kvaliteet, pikk kasutusiga ning kasutusmugavus on teinud Schleunigeri kaubamärgist Balti turu kaablitöötlejate esmavaliku. UpTech on Schleunigeri volitatud esindaja Balti turul juba aastast 2007.

Telsonic Telsonic

Telsonic on 1966. aastal Šveitsis loodud maailma juhtivaid ultraheli tehnoloogial põhinevate tööstusseadmete tootjaid ja arendajaid. Ettevõtte toodetud masinad ja paigaldised on kasutuses pea kõikides valdkondades, kus vajatakse ultraheli tehnoloogiat.

UpTech põhivaldkondade kliendid kasutavad eelkõige metallide (erinevast materjalist ja jämedusega juhtmete) ühendamise seadmeid, aga ka plastikute ultraheli keevituse seadmeid, samas kasutatakse seda tehnoloogiat ka detailide puhastamiseks, materjalide segamiseks, ülipeente fraktsioonide sõelumiseks jms. Seda kasutatakse kiudjuhtmete kompakteerimiseks lisamaterjali kasutamata, aga ka erineva ristlõikega juhtmete ühendamiseks. Antud tehnoloogia on eriti hinnatud seetõttu, et liidetavate metallide füüsikalised omadused säilivad, kuna termilist töötlemist ei toimu. Sellise meetoditega saab liita ka metalle, mida tavaliselt kokku ei panda – näiteks vask ja alumiinium.
Telsonic rakendab oma töös timmitud tootmise põhimõtteid, mille tulemuseks on vastupidavad ja väga kulutõhusad seadmed.

Koenig & Bauer Coding GmbH Koenig & Bauer Coding GmbH

koenig and bauer

Koenig & Baueri eelnev nimi on KBA-Metronic. Firma loodi 1972. aastal, selle põhitegevusalaks on trüki-, kodeerimis- ja markeerimistehnoloogiate väljatöötamine, tootmine ja turustamine.

Metronic pakub terviklahendusi muuhulgas ka kaablite, juhtmete ja muu materjali märgistamise ning kodeerimise valdkonnas.

Ettevõtte arendatud tehnoloogiate abil on võimalik trükkida nt kuupäevi, logosid, ribakoode erilist täpsust nõudvatesse kohtadesse. Metronicu väljatöötatud tindiprits-, laser-, termotindiprits-, kuumtempli jm süsteemid on kasutuses juhtivates tööstusettevõtetes kogu maailmas.

GLW GLW

Uptech partner

Sõltumatu Saksa pereettevõttena loodud GLW põhitegevusalaks on kvaliteetsete elektritarvikute tootmine. Ettevõtte tootevalikus on juhtmeotsikud, juhtmekoorijaid ning erineva funktsionaalsusega kaablite ja juhtmete kooste- ning lõikeseadmed.

GLW müüb oma tooteid vaid spetsialiseerunud edasimüüjate kaudu, tagades nii parima oskusteabe edasiandmise ja klienditeeninduse. UpTechil on märkimisväärse suurusega materjaliladu ning ettevõte on võimeline GLW juhtmehülsse tarnima juba tellimispäeval.

Exmore Exmore

Uptech partner

Exmore on Belgia ettevõte, mis on üks juhtivaid kaabli- ja juhtmeühenduste tehnoloogiatega tegelevaid firmasid maailmas.

Exmore pakub kaablite ja juhtmete lõikamise, koorimise, testimise ja muid seadmeid, kodeerimis- ja märgistuslahendusi, keevitusseadmeid ja -tehnoloogiaid, lasermärgistustehnoloogiaid, aga ka mitmeid elektroonikavaldkonna lahendusi.

Exmore on tarnijaks paljudele elektroonika-, telekommunikatsiooni-, arvutustehnika, auto-, farmaatsia-, kosmose- ja kaitsetööstuse ettevõtetele kogu maailmas. Projektipõhised erilahendused mitmete tehnoloogiliste operatsioonide ühendamiseks täisautomaatses seadmes võivad oluliselt suurendada protsessi efektiivsust. Väga populaarne on Exmore IR tehnoloogia termokahanevate materjalide töötlemiseks.

Cirris Cirris

Uptech partner

Enam kui 30 aastat tegutsenud Cirris Systems on maailma juhtiv elektriliste testseadmete tootja. Ettevõte toodab laia valikut testimisseadmeid, tarkvara, adaptereid ning muid juhtmete ja kaablite testimiseks vajalikke vahendeid.

Koos kvaliteetsete toodetega pakub Cirris ka tuge kogu testimisprotsessi käigus. Oma kodulehe Learning Centre’i kaudu pakub Cirris Systems tasuta testimisalaseid koolitusi, samuti korraldatakse kogu maailmas kohapealseid tootekoolitusi. Suurepärane klienditeenindus tagab, et kõikidele klientide küsimustele leitakse vastus. Ettevõtte eesmärgiks on muuta kaablite testimine lihtsaks ning aidata klientidel ehitada turvalisi ja töökindlaid kaableid.

Lakes Precision Lakes Precision

Uptech partner

1991. aastal loodud Lakes Precision pakub väga laia valikut juhtmete töötlemiseks vajalikke kulutarvikuid ja -vahendeid.

Ettevõte tootevalikus on enam kui 20 000 erinevat artiklit, sh tarvikud sellistele juhtmetöötlemise seadmeid tootvatele kaubamärkidele nagu Schleuniger, Amp, Artos, Komax, Megomat, Shinmaywa ja Toyojamco. Ettevõte on olnud oma valdkonna liider enam kui 25 aastat ning selle aja jooksul on omandatud kogemus pakkuda lahendusi mistahes juhtmete töötlemise rakenduste jaoks.

Mecalbi Mecalbi

Uptech partner

Mecalbi on 2006. aastal Portugalis loodud ettevõte, mille põhifookus on kaabliarenduste tootmises vajalike termokahanevate süsteemide arendamisel ja tootmisel.

Autotööstusele vajaduspõhiselt tootva mehhatroonikaettevõttena loodud Mecalbi on nüüdseks kasvanud termokahanevate süsteemide segmendi liidriks kogu maailmas.

Wezag Wezag

Uptech partner

1949. aastal Saksamaal pereettevõttena loodud Wezag on tunnustatud kaabli- ja juhtmetöötlemise tööriistade ja seadmete tootja.

Ettevõte tootevalikus on krimpimis-, koorimis- ja lõikamistööriistad ning ka pneumaatilised, elektrilised ja hüdraulilised krimpimismasinad. Masinaid turustatakse kaubamärgi WDT nime all.

Hanke Hanke

Uptech partner

Hanke on Saksamaalt pärit ettevõte, mis on üle 40 aasta olnud pühendunud kaablitöötlemise tööstuse jaoks erinevate seadmete, masinate ja paigaldiste väljatöötamisele, tootmisele ja müügile.

Ettevõtte toodangut kasutavad autotööstus, kodutehnika ja -elektroonika tootjad ning masinaehitustööstus kogu maailmas.

Kabelmat Kabelmat

Uptech partner

Kabelmat® Wickeltechnik GmbH on 1960. aastatel loodud ettevõte, mis on üks juhtivaid kaabli- ja juhtmekerimissüsteemide tootjaid maailmas.

Ettevõtte tootevalikust leiab peaaegu kõik seadmed ja masinad, mis on vajalikud erinevate juhtmete ja kaablite, torude ning voolikute hoiustamiseks, kerimiseks või riputamiseks. Kabelmati põhiklientideks on kaablite ja juhtmete tootjad, jae- ning hulgimüüjad, töötlejad, aga ka elektripaigaldiste ja masinaehitusega tegelevad ettevõtted.

KM Corporate KM Corporate

Uptech partner

KM Corporate on 2007. aastal Itaalias loodud ettevõte,  mis toodab laia valikut elektriühenduste tootmiseks vajalikke seadmeid. Ettevõte arendab tehnoloogiaid, mille abil parendada protsesse ja suurendada tootmismahte.

KM Corporate’i tootevalikus on miniaplikaatorid, krimpimismasinaid ja täisautomaatseadmeid, mille väljatöötamisel on lisaks uusimale tehnoloogiale arvestatud ka sellega, et lõppkasutajal oleks neid lihtne kasutada.

Rennsteig Rennsteig

Uptech partner

Rennsteig on 1959. aastal Saksamaal asutatud ettevõte, mis toodab erinevaid tööriistu tööks kaablite ja juhtmetega, toru-, metalli-, ehitus- ja montaažitöödeks.

Ettevõtte tootevalikus on erinevad tööriistad juhtmete ja kaablite krimpimiseks, lõikamiseks ning koorimiseks. Kõik Rennsteigi tööriistad on ergonoomilised, kvaliteetsest materjalist, täpse viimistluse ja kauakestva disaniga.

Mecatronic Mecatronic

Uptech partner

Mecatronic srl on 1987. aastal loodud Itaalia eraettevõte, mis arendab, müüb ja hooldab erinevaid kaablite- ja juhtmete töötlemise masinaid.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kliendi vajadustest lähtuvaid parimaid lahendusi ning esmaklassilist müügijärgset teenindust. Mecatronicu seadmed on kasutuses muuhulgas autotööstuses, telekommunikatsioonivaldkonnas, raudtee-ehituses, meditsiinis ja kaitsetööstuses ning tagavad kõrge tootlikkuse ja kuluefektiivsuse.

R+K Loepfe R+K Loepfe

Uptech partner

R + K Loepfe AG on markeerimisseadmete tootja. Loepfe masinad trükivad kaablitele, voolikutele, torudele ja mitmesugusele materjalile kuumtembeldamise või termosiirde protsesse kasutades.

UpTech Group on ettevõtte esindaja Balti riikides. Integreerime markeerimisseadmed juhtmete lõike ja koorimiseliinidesse, varustame kliente ka kulumaterjalidega ning hooldame seadmeid.

Autosplice Autosplice

Splice/Crimp tehnoloogia loob jäätmevabad madala takistusega krimbitud ühendused. See on osutunud madalaimate kuludega juhtmeühenduseks tööstuses.

Splice tehnoloogia lõikab, vormib ja krimbib ühendused kiiresti, kusjuures me ei vaja eelnevalt juhtme järgi stantsitud terminale. See spetsiifiline tehnoloogia on teatud toodete puhul asendamatu.

Böwe Böwe

uptech partner

Böwe, kellel on aastatepikkune kaablite kokkupanemise kogemus, pakub teile uute ideede väljatöötamisel asjatundlikku nõu. Alates prototüübist kuni suurtootmiseni töötab see tarnija teie toote jaoks välja optimaalse protsessi kõrgeima kvaliteediga.

UpTech lisab oma tehnoloogiliste tootmisliinide pakkumistesse Böwe seadmeid vastavalt klientide spetsiifilistele vajadustele.

DiIT GmbH

DiIT GmbH

DiIT GmbH

DiIT GmbH on maailma juhtiv tootmise kontrolli ja juhtimise süsteemide (manufacturing execution systems (MES)) tarnija kaablikomplektide ja juhtmestike tootmiseks näiteks sellistes tööstusharudes nagu autotööstus. Integreeritud tarkvara tootmise teostamiseks – asjakohaste tootmisnäitajate visualiseerimine, tarkvara juhtmekimpude tootmise optimeerimiseks ja kliendipõhiste juhtmestike valmistamise juhtimine – need on põhilised pakutavad tootegrupid. 4Wire-lahendusi on lihtne integreerida SAP-i ja teiste ERP-süsteemidega.

Ettevõtte uuenduslikud tarkvaralahendused on optimeerinud ja kontrollinud rohkem kui 25 aastat rahvusvaheliste tootjate keerulisi tootmis- ja logistikaprotsesse ning toetanud kvaliteedi tagamist ja jälgitavust.
Ettevõte pakub laia valikut teenuseid alates nõustamisest ja projektijuhtimisest kuni kliendispetsiifilise toote juurutamise ja koolitamiseni ning seda nii suurtele kui väikestele klientidele.
DiIT GmbH on Schleuniger Grupi liige.