KES ME OLEME?

UpTech on Baltikumi turuliider kaablitoodete tootmisseadmete, varuosade müüja ja hooldusteenuste kaablitoodete tootmisseadmete, varuosade müüja ja hooldusteenuste pakkujana.

Meie ettevõte esindab selle valdkonna maailma juhtivamaid tehnoloogiafirmasid ning omades väga head ülevaadet erineva suuruse ja automatiseerituse tasemega tootjate arengust, oleme spetsialiseerunud andmaks tehnilist tuge oma klientidele, kes soovivad automatiseerida oma ettevõtte masintootmist suuremate mahtude ja kõrgema kvaliteedi tagamiseks. Ühtlasi kuulume maailma kahe juhtivama kaablitöötlemise seadmeid tootva ettevõtte, Komaxi ja Schleunigeri võrgustikku.

Et pakkuda kliendile personaalset lähenemist, hindame järgmisi väärtusi:

Efektiivne ja edukas meeskonnatöö

Et tagada UpTech´i edukas meeskonnatöö, kasutame professionaalseks teenindamiseks ära iga meeskonna liikme tugevusi. Hoiame oma kolleege ja hindame kõrgelt nende panust meie ettevõttesse.

Kiirus ja hoolivus

Soovides panustada kliendi ettevõtte jätkusuutlikku ja edukasse tootmisesse, on üheks meie märksõnaks operatiivsus. Kiire reageerimisega mistahes päringule või murele anname kliendile teada, et oleme tema jaoks alati olemas.

Personaalsus ja innovatiivsus

Meie ettevõttele on oluline olla pidevas arengus, et tagada põhjalik teadmistepagas kliendi ja usaldusväärne profiil tarnija jaoks. Hindame loodud koostööd kõrgelt ja soovime anda edasi omapoolse kvaliteedi garantii.