CrimpCenter 64 SP-ga saate nii täpsemini, kvaliteetsemalt kui ka kiiremini toota – tootlikkus on 8-14% kõrgem eelmisest CC 64 mudelist. Lisaks kõigele on Schleunigeri spetsialistid uusima masina välja töötamisel keskendunud teie tootmiseesmärkide kulutõhususe suurendamisele.

Uuenduslik täisautomaatne masin pakub teile eelkäijaga võrreldes märkimisväärse eelise – kulu vähenemise 5%, lühema ümberhäälestamise aja, samuti arvukalt uuendusi, millel on positiivne mõju teie tööprotsessi korraldamisele ja igapäevasele töörutiinile.

Lisaks pakub uus CrimpCenter 64 terve rea uuendusi: rakenduspõhised vaikeväärtused protsessiparameetritele, automaatne pneumaatiline veorihmade ja juhtme haaratsite rõhu häälestamine, keerukas sirgendamisüksus väga peenikeste ja „kapriissete“ juhtmete töötlemiseks. Lisaks sellele on hiljuti välja töötatud haardesüsteem, mis tagab toodete ideaalse joonduse, mis omakorda aitab tootmispartiid hõlpsalt ja vigadeta töödelda. Integreeritud krimpimise jõu jälgimise süsteem (CFM) mitme pressimistsükliga krimbitud terminalide või näiteks nn split-cycle krimpimise protsessi jaoks. See annab võimaluse toota nii lihtsaid lindis-terminale, isoleeritud ja isegi closed-barrel tüüpi terminale standardina.

Lisaks saate jälgida kõiki kvaliteedile olulisi protsesse reaalajas.

Krimpimine

CrimpCenter 64

 

Lugege lisaks Schleunigeri pressiteadet.