SCHLEUNIGER

Tarbijad näevad Schleunigeri eelkõige kaablite tööstusliku töötlemise valdkonna juhtiva tehnoloogiaettevõttena, kelle fookuses on innovatsioon ning kliendisuhted. Ettevõte ise hoiab kindlalt globaalset liidrirolli tehnoloogia, kvaliteedi ja teenuse pakkujana.

Ettevõtte lahendused on kasutuses kõikjal, kus vajatakse ülitäpseid ühendusi, kus on oluline kõrge tootlikkus ning tootmisprotsessi analüüsiks ja optimeerimiseks vajalikud jälgitavad andmed on lihtsalt kättesaadavad.

Suurem osa Schleuniger Grupi klientidest on auto- ja masinatööstuse, tööstusautomaatika-, kodutehnika-, multimeedia- ja infotehnoloogiatööstuse ning kommunikatsioonivaldkonna ettevõtted. Lisaks põhitegevusele mängib Schleuniger Group juhtivat rolli ka digitaliseerimise ja tööstusliku asjade interneti arendamises. Lai tootespekter, toodetavate seadmete kõrge kvaliteet, pikk kasutusiga ning kasutusmugavus on teinud Schleunigeri kaubamärgist Balti turu kaablitöötlejate esmavaliku. UpTech on Schleunigeri volitatud esindaja Balti turul juba aastast 2007.

Meie klientidele tähendab selline vahendajateta otsesuhe, ostetud tootmisseadmete võimalikult efektiivset kasutust kogu kasutusaja vältel. Kohalike tootmisolude hea tundmine, personaalsed emakeelsed kliendisuhted, hoolduslepingud ning varuosade ja kulumaterjalide kiire tarne annab ka Schleunigerile kindluse, et nende tooted on Balti turul lihtsalt kättesaadavad ning efektiivselt kasutatud.

Uptech partner Schleuniger